Szebbé teszed a családok mindennapjait! | Konyhabútor tervezés és értékesítés

Használd ki a benned levő potenciált!

Szombathelyi partnerünk konyhastúdiójába keresünk tervező és értékesítő csapattagot.

  • Minden nap 20 évre szóló értéket állítasz elő.
  • Családbarát munkahely.
  • Jó munkavégzés esetén valódi megbecsülés személyesen a tulajdonostól.

Számunkra nagyon fontos, hogy olyan csapattaggal bővüljünk, aki szeret dolgozni, csapatjátékos és képes – és szeretne fejlődni.

A hozzáállás az elsődleges, a szaktudás csak utána jön.

Stubenvoll András - alapító, tulajdonos

Konyhabútor tervezés és értékesítés

Tedd boldogabbá munkáddal családok százait!

  • Konyhastúdiónkba keresünk tervező és értékesítő csapattagot.
  • Ami a legfontosabb: szívesen és örömmel segít embereknek, hogy olyan megoldást kapjanak, amivel boldogok lesznek.
  • A tervezőporgram használatára és a technikai megoldásokra magas színvonalon megtanítunk.

Tapasztalat vagy képzettség:

  • Lakberendező vagy belsőépítész vagy faipari mérnök vagy építészmérnöki képzettség előny.
  • Ha a képzettség még nincsen meg, de van jó referencia anyagod és úgy érzed, hogy ezzel a munkával igazán boldog lennél, kérlek jelentkezz.
  • Jó kommunikációs és értékesítési készséggel rendelkezel.
  • Szeretsz emberekkel beszélgetni és megtalálni számukra a legjobb megoldást.
  • Szívesen fejlődsz és tanulsz új dolgokat.

Munkakörülények:

  • Segítünk, hogy magas szinte juthass a szakmádban (szakmai betanítás és folyamatos képzések)
  • Kiemelkedő alapjövedelemmel és magas teljesítmény jutalmazással. Mi valóban értékeljük a teljesítményt. Kíváló, ha az életedet szeretnéd magasabb szintre emelni, vagy a családod számára jó körüllményeket biztosítani.​

A munkavégzés jelentős része a szombathelyi Nivo konyhastúdióban történik. Szép körülmények között fogsz tudni beszélgetni az ügyfelekkel, érdeklődőkkel és megtervezni számukra álmaik konyháját.

Nem csak a konyhabútorokra vállalunk Garanciát!

Fontosak számunkra a csapattagjaink, hogy tudják nem csak mi számítunk rájuk, hanem Ők is számíthatnak ránk.

Hol van a szombathelyi Nívó konyhastúdió?

  • Szombathely szívében
  • 9700 Szombathely, Zrínyi Ilona. u. 1.
  • info@cliff.hu
  • 06-94/331-317

Küldd el önéletrajzodat még ma!

Töltsd ki az űrapot és jelentkezz!

Mi fog történni, miután jelentkezel?
  • 3 munkanapon belül választ adunk Neked, hogy találkozzunk-e személyesen. Ha igen, akkor telefonon vagy e-mailben megbeszéljük, hogy milyen időpont lesz megfelelő..
  • Ha a személyes találkozó alkalmával Te is és mi is úgy döntünk, hogy együtt fogunk dolgozni, akkor már csak napok kérdése és kezdhetsz is nálunk.

A munkáddal minden nap 20 évre szóló értéket hozol létre.

Szükségünk van rád, hogy sok kedves család számára elkészíthessük álmaik konyháját. A munkáddal minden nap értéket hozol létre és sokak életében nagyon fontos mérföldkőnél veszel részt – az új konyhájuk megszületésénél.

Családbarát munkahely 2018

2018 a Családok Éve és ebből az alkalomból 42 díjazott cég között a Cliff konyhák kft is megtisztelő elismerést kapott.
Nagyon jó, hogy egyre több és több cég számára fontos Magyarországon a családok támogatása, segítése.

A pályázat célja olyan munkahelyek kialakítását és fejlesztését megvalósító munkahelyi családbarát programok támogatása, melyek elősegítik a családi, magánéleti és munkahelyi kötelezettségek összehangolását.

Ezen a linken több információt találtok a rendezvényről:

Stubenvoll András - Cliff konyhák kft. alapító, tulajdonos

Mit jelent számomra a konyhabútor gyártás?

“A konyhabútorok tervezése és gyártása számomra nem munka hanem már több, mint 25 éve tartó hivatás. Minden nap örömöt ad számomra, hogy tudom minden konyha, ami kikerül a kezünkből, egy-egy család életét teszi könnyebbé és szebbé.”

Stubenvoll András – alapító, tulajdonos