Szebbé teszed a családok mindennapjait! | Konyhabútor tervezés és értékesítés

Használd ki a benned levő potenciált!

Konyhastúdiónkba keresünk tervező és értékesítő csapattagot.

  • Minden nap 20 évre szóló értéket állítasz elő.
  • Családbarát munkahely.
  • Biztos munkahely már 25 éve.
  • A tulajdonos személyesen fog betanítani és támogatni.
  • Jó munkavégzés esetén valódi megbecsülés személyesen a tulajdonostól.

Számunkra nagyon fontos, hogy olyan csapattaggal bővüljünk, aki szeret dolgozni, csapatjátékos és képes – és szeretne fejlődni.

A hozzáállás az elsődleges, a szaktudás csak utána jön.

Stubenvoll András - alapító, tulajdonos

Konyhabútor tervezés és értékesítés

Tedd boldogabbá munkáddal családok százait!

  • Konyhastúdiónkba keresünk tervező és értékesítő csapattagot.
  • Ami a legfontosabb: szívesen és örömmel segít embereknek, hogy olyan megoldást kapjanak, amivel boldogok lesznek.
  • A tervezőporgram használatára és a technikai megoldásokra magas színvonalon megtanítunk.

Tapasztalat vagy képzettség:

  • Lakberendező vagy belsőépítész vagy faipari mérnök vagy építészmérnöki képzettség előny.
  • Ha a képzettség még nincsen meg, de van jó referencia anyagod és úgy érzed, hogy ezzel a munkával igazán boldog lennél, kérlek jelentkezz.
  • Jó kommunikációs és értékesítési készséggel rendelkezel.
  • Szeretsz emberekkel beszélgetni és megtalálni számukra a legjobb megoldást.
  • Szívesen fejlődsz és tanulsz új dolgokat.

Munkakörülények:

  • Segítünk, hogy magas szinte juthass a szakmádban (szakmai betanítás és folyamatos képzések)
  • Kiemelkedő alapjövedelemmel és magas teljesítmény jutalmazással. Mi valóban értékeljük a teljesítményt. Kíváló, ha az életedet szeretnéd magasabb szintre emelni, vagy a családod számára jó körüllményeket biztosítani.​
  • Lakhatási és munkába járási támogatási lehetőség.

A munkavégzés jelentős része a soproni Cliff konyhastúdióban történik. Szép körülmények között fogsz tudni beszélgetni az ügyfelekkel, érdeklődőkkel és megtervezni számukra álmaik konyháját. Több alkalommal helyszíni felmérésre is szükség lesz, ahova az elegáns Cliff autóval fogsz eljutni (a képeket lentebb találod).

A Cliff konyhastúdió:

Nem csak a konyhabútorokra vállalunk Garanciát!

Fontosak számunkra a csapattagjaink, hogy tudják nem csak mi számítunk rájuk, hanem Ők is számíthatnak ránk.

Hol van a Cliff konyhastúdió?

  • Sopron szívében
  • 9400, Sopron, II. Rákóczi Ferenc utca 9.
  • info@cliff.hu
  • +3630 959 5148

Ha még nem élsz Sopronban, de mégis szeretnél a csapat része lenni, akkor is van megoldás!

Ha nem laksz Sopronban, akkor is segítünk: lakhatási és munkába járási támogatással.

  • Ha nem laksz még Sopronban, akkor van lakhatási lehetőség a számodra, amit biztosítunk és a költségeihez hozzájárulunk.
  • A munkahelyre való eljutásod költségét fedezzük.

Küldd el önéletrajzodat még ma!

Töltsd ki az űrapot és jelentkezz!

Mi fog történni, miután jelentkezel?
  • 3 munkanapon belül választ adunk Neked, hogy találkozzunk-e személyesen. Ha igen, akkor telefonon vagy e-mailben megbeszéljük, hogy milyen időpont lesz megfelelő..
  • Ha a személyes találkozó alkalmával Te is és mi is úgy döntünk, hogy együtt fogunk dolgozni, akkor már csak napok kérdése és kezdhetsz is nálunk.

A munkáddal minden nap 20 évre szóló értéket hozol létre.

Szükségünk van rád, hogy sok kedves család számára elkészíthessük álmaik konyháját. A munkáddal minden nap értéket hozol létre és sokak életében nagyon fontos mérföldkőnél veszel részt – az új konyhájuk megszületésénél.

Családbarát munkahely 2018

2018 a Családok Éve és ebből az alkalomból 42 díjazott cég között a Cliff konyhák kft is megtisztelő elismerést kapott.
Nagyon jó, hogy egyre több és több cég számára fontos Magyarországon a családok támogatása, segítése.

A pályázat célja olyan munkahelyek kialakítását és fejlesztését megvalósító munkahelyi családbarát programok támogatása, melyek elősegítik a családi, magánéleti és munkahelyi kötelezettségek összehangolását.

Ezen a linken több információt találtok a rendezvényről:

Stubenvoll András - Cliff konyhák kft. alapító, tulajdonos

Mit jelent számomra a konyhabútor gyártás?

“A konyhabútorok tervezése és gyártása számomra nem munka hanem már több, mint 25 éve tartó hivatás. Minden nap örömöt ad számomra, hogy tudom minden konyha, ami kikerül a kezünkből, egy-egy család életét teszi könnyebbé és szebbé.”

Stubenvoll András – alapító, tulajdonos